orzeu napisał(a):

I dalej Wielowieyska tlumaczyla Balcerowiczowi ze nie mozna rzadu krytykowac bo wtedy urosnie poparcie dla pisu.
Spytal ja tylko czy mowi powaznie czy zartuje.
|
To w sumie podobny przykład do Petelickiego - niektórzy z nich chyba z przerażeniem odkrywają pokłady niekompetencji tego rządu i tej formacji politycznej.
Jeszcze im przez usta nie przejdzie, że przy tym co wyprawia PO, PiS był partią rozsądku i odpowiedzialności za państwo. Ale jeszcze kilka takich wyskoków i może się zrobić śmieszno.