Poprawiłeś mi humor z rana. Koleżko, Legii nie lubie bardziej niż waszego malowanego Lecha, a i wasze zwycięstwo było mi bardziej na rękę bo to Legia miała do nas mniejszą stratę punktową.
Mimo wszystko widziałem co sie działo na boisku i sędziowanie w tym meczu było ewidentnie korzystniejsze dla was a skoro sądzisz, że Kotorowski nie zasłużył na czerwień, to oznacza, że masz nie po kolei w głowie.