Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11086
Stary 19.04.2011, 09:27
studio napisał(a):Wyświetl post
Co niektorych widze strasznie boli ze wygralismy z Legia a juz pisanie o wypaczeniu wyniku to juz glupota roku a juz nie wspominanie o prawidlowo strzelonej bramce to hipokryzja Ale co tam, boli? Ma bolec

Przy okazji, pisanie o czerwonej "moim zdaniem" to o kant dupy mozecie rozbic, przytoczcie przepisy bo na razie kazdy wlasna ksiege przepisow w domu napisal z tego co widze.


Poprawiłeś mi humor z rana. Koleżko, Legii nie lubie bardziej niż waszego malowanego Lecha, a i wasze zwycięstwo było mi bardziej na rękę bo to Legia miała do nas mniejszą stratę punktową.

Mimo wszystko widziałem co sie działo na boisku i sędziowanie w tym meczu było ewidentnie korzystniejsze dla was a skoro sądzisz, że Kotorowski nie zasłużył na czerwień, to oznacza, że masz nie po kolei w głowie.
Odpowiedz cytując