Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44096
Stary 19.04.2011, 08:51
Garguła odejdzie do Śląska ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...l?ticaid=1c279

oby nie było tak z Gargułą jak z Niedzielanem że po odejściu zaczał seryjnie strzelac bramki.

Ciekawe jaka będzie cena za wykupienie Siwakowa ? Jak nie za wysoka to ja bym go wykupił bo po 4 latach Jirsak mnie nie przekonuje.
Odpowiedz cytując