Garguła odejdzie do Śląska ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...l?ticaid=1c279
oby nie było tak z Gargułą jak z Niedzielanem że po odejściu zaczał seryjnie strzelac bramki.
Ciekawe jaka będzie cena za wykupienie Siwakowa ? Jak nie za wysoka to ja bym go wykupił bo po 4 latach Jirsak mnie nie przekonuje.