Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44095
Stary 19.04.2011, 08:07
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, ze w lecie czeka nas kolejna przebudowa zespolu, bo odejdzie: Zurawski, Boukhari, Rios, Branco, Lobodzinski, Sivakov. Mowi sie tez o tym, ze Gargula szuka juz dla siebie nowego klubu, czyli lekka reka trzeba sprowadzic 6-7 pilkarzy...w tym napewno 2 bocznych obroncow i 2 napastnikow.
Nie liczyłbym na 6-7 piłkarzy.

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wis...459,1,727.html

Cytat:
Szukamy 2-3 zawodników, ale ta liczba może się zmienić, jeśli na przykład przyjdzie dobra oferta dla któregoś z piłkarzy. Wtedy potrzebowalibyśmy ich więcej - przyznaje Valckx.
Ma to pewien sens jeśli te 2-3 oznaczają transfery gotówkowe do pierwszego składu i dopuszcza się jeszcze 1-2 na uzupełnienie kadry.

Bramka dobrze obsadzona

Środek obrony po powrocie Bunozy ( cały czas w niego wierzę i chyba nie tylko ja bo Maskant wypowiada sie nawet teraz w kontekście pierwszej 11 ) ok.
Prawa i lewa obrona transfery. Cikos na ławkę, Palijic konkurencja na LO LP

Pomoc po odstrzeleniu Łobodzińskiego, Garguły, Bukhariego Potrzebne jedno wzmocnienie do walki z Jirsakiem i Sivakovem ( zakładam że zostanie bo ta gadka że przyszedł tu na chwile odbudować się chyba wynikała z niezrozumienia do jakiego klubu przyszedł ). Jeśli Gargula nie odejdzie a będzie chciał walczyc na środek niepotrzebne wzmocnienia.

Skrzydła ok przy takim środku w razie W Melikson za Małego Dragan za Kirma. To takie rozwiązania na 1-3 mecze ( kartki, drobne urazy ) Dojdzie też Boguski ( trzeba mieć nadzieję że wróci do formy.

Atak po odejściu Riosa i Maćka trzeba kogoś kupić i liczyć na Boguskiego.

Ogólnie nie wygląda to na zespół mega kompletny ale po pierwsze na pewno będą chcieli zmniejszyć rotację żeby ustabilizować skład ( nawet kosztem niepodniesienia poziomu na którejś pozycji ), po drugie powinno się dać szansę tym którzy wywalczyli coś w tym sezonie pograć w pucharach ( ostatnia ekipa dostała kilka szans)
Odpowiedz cytując