Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
11079
19.04.2011, 07:49
Od znajomego sędziego. Odnośnie Małka to nie wiem, bo w ostatniej kolejce (z reszta nie tylko ostatniej) to chyba każdy z sędziów sobie wymyślił swoje własne przepisy .
fst
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fst
Znajdź inne posty napisane przez fst