Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11078
Stary 19.04.2011, 07:40
Ale to z przepisow wyciagnales czy z wlasnego widzimisie? Z trybun tez to wygladalo na czerwona bez dyskusji, ale Malek sobie nie wymyslil przepisu, ktory zinterpretowal.
Odpowiedz cytując