Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
avangarda
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11076
Stary 19.04.2011, 07:32
studio napisał(a):Wyświetl post
Co niektorych widze strasznie boli ze wygralismy z Legia a juz pisanie o wypaczeniu wyniku to juz glupota roku
W każdym meczu nie wyrzucenie bramkarza z boiska przy stanie 0-0 jest wypaczeniem wyniku. Odrobina obiektywizmu?

studio napisał(a):Wyświetl post
a juz nie wspominanie o prawidlowo strzelonej bramce to hipokryzja
A kto powiedział, że była strzelona prawidłowo? Rudnevs był na spalony, zobacz sobie choćby grafikę z C+ dotyczącą tej sytuacji.
studio napisał(a):Wyświetl post
Ale co tam, boli? Ma bolec
Chciałbyś. Po prostu razi, że w kolejnym meczu ważnym dla góry tabeli sędzia nie wyrzuca wam zawodnika po ewidentnej czerwonej kartce w każdym przypadku - Arboleda z Jagą i Kotor teraz. Chyba, że twierdzisz, że czerwone kartki byłyby niesłuszne...?
Odpowiedz cytując