studio napisał(a):

|
Co niektorych widze strasznie boli ze wygralismy z Legia a juz pisanie o wypaczeniu wyniku to juz glupota roku
|
W każdym meczu nie wyrzucenie bramkarza z boiska przy stanie 0-0 jest wypaczeniem wyniku. Odrobina obiektywizmu?
studio napisał(a):

a juz nie wspominanie o prawidlowo strzelonej bramce to hipokryzja
|
A kto powiedział, że była strzelona prawidłowo? Rudnevs był na spalony, zobacz sobie choćby grafikę z C+ dotyczącą tej sytuacji.
studio napisał(a):

Ale co tam, boli? Ma bolec
|
Chciałbyś. Po prostu razi, że w kolejnym meczu ważnym dla góry tabeli sędzia nie wyrzuca wam zawodnika po ewidentnej czerwonej kartce w każdym przypadku - Arboleda z Jagą i Kotor teraz. Chyba, że twierdzisz, że czerwone kartki byłyby niesłuszne...?