Wklejam dość ciekawy link z gazety Krakowskiej na temat nowych inwestycji w Krakowie jakie miał zamiar przeprowadzić Prezydent Pejsów. Wzmianka o planowanym wybudowaniu hali Cracovii, i teraz chyba wiadomo na co by poszło nasze 8 baniek.
http://www.gazetakrakowska.pl/krakow...kowa,id,t.html