Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 19.04.2011, 06:54
Trzeba wszystko u siebie wygrywac i basta - z Cracovia, Lechem u siebie z taka gra jak chociazby z Bełchatowem w 2 polowie nie ma bata bysmy nie odniesli zwyciestwa
Odpowiedz cytując