Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11072
Stary 18.04.2011, 23:06
Raczej marne szanse na utrzymanie takiego tematu w jakichś uczciwych ramach,za duże emocje tu i tam. Przykład Kotorowskiego (moim zdaniem czerwo) i tysiąc różnych komentarzy na różnych forach
Odpowiedz cytując