Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6551
Stary 18.04.2011, 23:02
MarcinKrosno napisał(a):Wyświetl post
Pytanie dziennikarza do Arboledy: - Czy dacie rady dzisiaj wygrać? Na to Manuel: - Z palcem w d*pie !!
Ściśnij mocno swe poślady bo inaczej będzie bieda - już Cię dojrzał, już wyczaił - z palcem biegnie Arboleda. ...On gra ostro i uczciwie, w starciu z nim nie leżą trupy, lecz gdy staniesz mu na drodze palec wsadzi Ci do dupy. Więc posłuchaj mnie piłkarzu - to do Ciebie moja mowa - chcesz by Manu swoim palcem zrobił z Ciebie Jacykowa?
Odpowiedz cytując