Temat
:
[23 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków ; 21.04.2011 ; 20:00
Wyświetl pojedynczy post
WILDLIFE
Member
Od: 03.2008
Skąd: Lublin
Offline
#
62
18.04.2011, 22:41
Na sto procent Wisła zostanie Mistrzem Polski, ale co do drugiego miejsca to chyba Jaga nie utrzyma i pogubi punkty i ktoś z pozostałej grupy pościgowej wskoczy do czołówki, największe szanse ma Legia, a co do szans to oceniam 80% do 20% dla Wisły
WILDLIFE
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WILDLIFE
Znajdź inne posty napisane przez WILDLIFE