Wyświetl pojedynczy post
wredny.bardzo
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3416
Stary 18.04.2011, 22:19
Sprzedam:
nokię 5230 navi, używana 2 tyg, jeszcze z folią na wyświetlaczu, pudełko itp 350 zł
nokia 1208, dobra na 2 telefon 30 zł
kapelusz Wisła Zabierzów - do uzgodnienia
Towarzystwo Sportowe
Odpowiedz cytując