Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
wredny.bardzo
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
3416
18.04.2011, 22:19
Sprzedam:
nokię 5230 navi, używana 2 tyg, jeszcze z folią na wyświetlaczu, pudełko itp 350 zł
nokia 1208, dobra na 2 telefon
30 zł
kapelusz Wisła Zabierzów - do uzgodnienia
Towarzystwo Sportowe
wredny.bardzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wredny.bardzo
Znajdź inne posty napisane przez wredny.bardzo