Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11068
Stary 18.04.2011, 22:12
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Pełen szacunek dla Macieja. W....ił się ale wszystko było z klasą nie tak jak ten pionek z Wronek, który nie mógł się powstrzymać od jakże polskiego "....a". A techniczny to już w ogóle zachował się żałośnie. Na "Ty" to sobie może mówić do swoich kolegów po fachu drukarzy..
wymachiwanie pięścią Bogu ducha winnemu technicznemu jest naprawde klasą samą w sobie medal mu dać !

nie rozumiem za bardzo tego rozkładania na czynniki pierwsze reakcji Skorży . Takich reakcji w meczu jest dziesiątki i tak naprawde tylko trener bardzo wiekowy ( jak Lenczyk ) nie zachowuje się w ten sposób . Chwalenie Skorży jest tutaj po prostu śmieszne . Normalna reakcja i nie ma co jej rozwodzic . Maaskant zachowuje się w identyczny sposób , a to że media tak go nie podglądają jak Skorże to inna sprawa .

Wogóle ten temat od dłuższego czasu powinien zmienić nazwę na Legia w sezonie 2010/2011, bo praktycznie to jedyny wątek tutaj poruszany .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.04.2011 o godz. 22:29.
Odpowiedz cytując