Jagul napisał(a):

|
Pełen szacunek dla Macieja. W....ił się ale wszystko było z klasą nie tak jak ten pionek z Wronek, który nie mógł się powstrzymać od jakże polskiego "....a". A techniczny to już w ogóle zachował się żałośnie. Na "Ty" to sobie może mówić do swoich kolegów po fachu drukarzy..
|
wymachiwanie pięścią Bogu ducha winnemu technicznemu jest naprawde klasą samą w sobie

medal mu dać !
nie rozumiem za bardzo tego rozkładania na czynniki pierwsze reakcji Skorży . Takich reakcji w meczu jest dziesiątki i tak naprawde tylko trener bardzo wiekowy ( jak Lenczyk ) nie zachowuje się w ten sposób . Chwalenie Skorży jest tutaj po prostu śmieszne . Normalna reakcja i nie ma co jej rozwodzic . Maaskant zachowuje się w identyczny sposób , a to że media tak go nie podglądają jak Skorże to inna sprawa .
Wogóle ten temat od dłuższego czasu powinien zmienić nazwę na Legia w sezonie 2010/2011, bo praktycznie to jedyny wątek tutaj poruszany .