Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11066
Stary 18.04.2011, 21:59
Można by w starym dobrym stylu powiedzieć, że Skorża zareagował pozitiwnie. Ale fakt faktem to ewidentna czerwień. Przekręcili Legię pięknie. Potężna ta wroniecka lokomotywa nie ma co.
Odpowiedz cytując