Obejrzałem sobie tą Ligę+ i się wkurzyłem, że o Wiśle, która zagrała chyba najciekawszy mecz w kolejce poświęcono 10min i nawet porządnego skrótu nie zrobili. W którym momencie oni mówili, że przy 3 bramce Wisła wymieniła 25 podań, które trwały 1,5min

Nie mogłem tego znaleźć ;/