Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11064
Stary 18.04.2011, 21:36
Pełen szacunek dla Macieja. W....ił się ale wszystko było z klasą nie tak jak ten pionek z Wronek, który nie mógł się powstrzymać od jakże polskiego "....a". A techniczny to już w ogóle zachował się żałośnie. Na "Ty" to sobie może mówić do swoich kolegów po fachu drukarzy.
Małek to jest dramat. Jak ktoś taki może być sędzią międzynarodowym? Następny frajer to Borski najlepiej go Fornalik podsumował: "- Trenerów czy zawodników, którzy nie mają wyników, zazwyczaj szybko się zmienia. Natomiast widzę, że w środowisku sędziowskim jak ktoś nie robi postępów, to w nagrodę zostaje arbitrem międzynarodowym"
Całe szczęście, że na EURO nie będzie żadnego polskiego sędziego, bo to byłaby kolejna cegiełka, która mogłaby nas pogrążyć.
Odpowiedz cytując