|
Póki co to u nas jest dość dobry tzw. ,,Team spirit' Wygląda na to Maskantowi udało się stworzyć drużynę. Czy Paweł umiał by się w to wkomponować. Nie mówię tak nie mówię nie, ale nie jest to takie hop siup że wraca stary dobry Paweł któremu dużo zawdzięczamy i znowu zaczyna bić bramki dla Wisły.
|