Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5519
Stary 18.04.2011, 21:34
Póki co to u nas jest dość dobry tzw. ,,Team spirit' Wygląda na to Maskantowi udało się stworzyć drużynę. Czy Paweł umiał by się w to wkomponować. Nie mówię tak nie mówię nie, ale nie jest to takie hop siup że wraca stary dobry Paweł któremu dużo zawdzięczamy i znowu zaczyna bić bramki dla Wisły.
Odpowiedz cytując