Wyświetl pojedynczy post
krzysiek92
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Kraków>Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21670
Stary 18.04.2011, 21:23
medycznie.. najprawdopodobniej zerwałem więzadło krzyżowe drugi raz.. czy po niecałym roku przysługuje mi dopłata na drugi taki sam zabieg (rekonstrukcja)?
miał ktoś może podobny problem?
Odpowiedz cytując