Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5516
Stary 18.04.2011, 20:59
Sądzę, że Brożki nawet za friko do Wisły już nie wrócą. Nie chodzi o jakość piłkarską, bo tę mają wysoką tylko właśnie o to nieszczęsne machanie rękami. Może to przypadek, ale po ich odejściu Kirm odżył, Małecki się utemperował, nawet Jirsak zaczyna łapać rytm, bo z Bełchatowem było znowu fajnie.

A z Brożkami może być różnie. Jeśli trener będzie ten sam, to kąpani w gorącej wodzie Turcy gotowi oddać ich za bezcen. ale jeśli zmienią szkoleniowca, to dla polaków jest szansa.
Odpowiedz cytując