Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5514
Stary 18.04.2011, 20:39
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
Słusznie się Maciej w....*ł, a poziom tego sędziego żałosny. Na ty to on sobie może do głównego wołać. Pieprzą o szacunku do sędziów a sami takie gówna robią.
Skorża to wyższy poziom kultury niż ta banda pseudo-trenerów i asystentów. Maciuś bez przekleństw, z szacunkiem (mimo, że go poniosło - co wcale nie jest dziwne w tym wypadku), a ktoś do niego wychodzi z tekstem "odejdź ode mnie", o bluzgach do technicznego nie wspomnę. Ręce opadają.

Od razu nasuwa mi się na myśl słownictwo i "wychowanie" Smudy. Kolejny prostak, który osiągnął JEDEN znaczący sukces (LM z Widzewem) i ma się za nie wiadomo kogo. Do Górskiego to on ma jak z Krakowa do Madrytu i z powrotem.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 18.04.2011 o godz. 20:43.
Odpowiedz cytując