Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
normalny 1906
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
2499
18.04.2011, 19:07
Czy może ktoś coś zrobić w końcu z tym kretynem:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1898
normalny 1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez normalny 1906