Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
10774
18.04.2011, 17:59
http://www.weszlo.com/news/6706
Chyba nie było
http://www.weszlo.com/news/6708
A to dobre dla wielu polskich piłkarzy.
Zły temat powinno być byli.
Powód: Zły temat
Ostatnio edytowane przez Tarann : 18.04.2011 o godz. 18:14.
Tarann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tarann
Znajdź inne posty napisane przez Tarann