Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11042
Stary 18.04.2011, 16:35
Jak najdalej od Polskiej (chorej) mysli szkoleniowej.

Nawet niechce pisac bo kazdy widzi ze taktyka szkoleniowca z Polski to dluga pilka do napastnika i na tym koncza sie jego pomysly na gre.

Trzeba bylo juz dawno zamiast Engelow ,Kasperczakow(za drugim razem),Skorzy zatrudnic Maaskanta i mysle ze sukcesy by juz byly.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując