|
Jak najdalej od Polskiej (chorej) mysli szkoleniowej.
Nawet niechce pisac bo kazdy widzi ze taktyka szkoleniowca z Polski to dluga pilka do napastnika i na tym koncza sie jego pomysly na gre.
Trzeba bylo juz dawno zamiast Engelow ,Kasperczakow(za drugim razem),Skorzy zatrudnic Maaskanta i mysle ze sukcesy by juz byly.
|