Mareq napisał(a):

Albo implementowały prawo , albo odpowiadały przed ETSem za brak wdrożenia.
Ściemniać , to Ty możesz takimi banialukami , ale komuś kto nie ma żadnego pojęcia na te tematy.
Może , to kupi.
|
Przepraszam, że się wtrącę, ale z tego co pamiętam, to UE wśród wydawanych przez swoje organy aktów prawnych obok dyrektyw (które w rzeczy samej podlegają implementacji przez parlamenty państwowe) mają jeszcze rozprządzenia, które nie wymagają implementacji i stanowią z automatu część prawa wewnętrznego każdego z państw Unii Europejskiej - są stosowane bezpośrednio.
Może o tę kwestię Panom chodzi w dyskusji.....
pozdrawiam