Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11038
Stary 18.04.2011, 14:41
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Legia chyba chce isc w strone naszego klubu
Na początku pracy Stana Valckx'a i Roberta Maaskanta pisałem, a raczej snułem domysły, że jeśli u nas taki pomysł wypali u nas Ci bogatsi pójdą naszą drogą. Godzina zero się zbliża i jeśli te spekulacje się potwierdzą i moje domysły okażą się prawdą wówczas dwa najsilniejsze kluby Wisła i Legia uwolnią się o "polskiej myśli szkoleniowej", a wówczas chciałbym zobaczyć miny stetryczałych leśnych dziadków z PZPN [ Nota Bene Wisła już jest wolna ].
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując