mitmichael napisał(a):

|
Legia chyba chce isc w strone naszego klubu
|
Na początku pracy Stana Valckx'a i Roberta Maaskanta pisałem, a raczej snułem domysły, że jeśli u nas taki pomysł wypali u nas Ci bogatsi pójdą naszą drogą. Godzina zero się zbliża i jeśli te spekulacje się potwierdzą i moje domysły okażą się prawdą wówczas dwa najsilniejsze kluby Wisła i Legia uwolnią się o "polskiej myśli szkoleniowej", a wówczas chciałbym zobaczyć miny stetryczałych leśnych dziadków z PZPN

[ Nota Bene Wisła już jest wolna ].