|
Wiadomo, ze w lecie czeka nas kolejna przebudowa zespolu, bo odejdzie: Zurawski, Boukhari, Rios, Branco, Lobodzinski, Sivakov. Mowi sie tez o tym, ze Gargula szuka juz dla siebie nowego klubu, czyli lekka reka trzeba sprowadzic 6-7 pilkarzy...w tym napewno 2 bocznych obroncow i 2 napastnikow.
|