Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11033
Stary 18.04.2011, 14:01
Pytanie tylko czy dadzą nowemu trenerowi poprowadzić zespół na samą końcówkę, czy poczekają aż Skorża pokaże do końca co potrafi i wtedy go zwolnią.

Co do Amiki, jest to zespół jednego sezonu,no góra dwóch. Nigdy nie zdominował ligi tak jak Wisła czy Legia swego czasu. Szuka się na siłę tego trzeciego,i postawiono na Poznań, w porządku. Ale widać gołym okiem,że nie ma tam myśli aby zbudować cokolwiek. Powielają błędy nasze i Legii. Poza PR, tam nic nie ma. Teraz jak mówicie o zatrudnieniu Janasa to w ogóle jaja. A propos trzeciego. Na koniec sezonu uważam,że będzie to Polonia a co do przyszłości, to wszystko zależy od Wojciechowskiego,jakbym odkrył Amerykę Jeśli nie będzie słuchał kogo popadnie to może coś zbudować w Warszawie. Ale musi naprawdę poprawić swój wizerunek,aby ktoś solidny podpisał z nim umowę.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując