Pytanie tylko czy dadzą nowemu trenerowi poprowadzić zespół na samą końcówkę, czy poczekają aż Skorża pokaże do końca co potrafi i wtedy go zwolnią.
Co do Amiki, jest to zespół jednego sezonu,no góra dwóch. Nigdy nie zdominował ligi tak jak Wisła czy Legia swego czasu. Szuka się na siłę tego trzeciego,i postawiono na Poznań, w porządku. Ale widać gołym okiem,że nie ma tam myśli aby zbudować cokolwiek. Powielają błędy nasze i Legii. Poza PR, tam nic nie ma. Teraz jak mówicie o zatrudnieniu Janasa to w ogóle jaja. A propos trzeciego. Na koniec sezonu uważam,że będzie to Polonia a co do przyszłości, to wszystko zależy od Wojciechowskiego,jakbym odkrył Amerykę

Jeśli nie będzie słuchał kogo popadnie to może coś zbudować w Warszawie. Ale musi naprawdę poprawić swój wizerunek,aby ktoś solidny podpisał z nim umowę.