Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kolus3d
Junior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
4627
18.04.2011, 13:43
Witam. Czy ktoś się orientuje jak zdobyć bilet na Legia - Lechia na środę? Dzwonie do Gdańska na info biletowe ale nie odpowiada;/ Tak się złożyło, że od środy będę w Wawie kilka dni i chętnie bym Lechię wspomógł gardłem
Kolus3d
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kolus3d
Znajdź inne posty napisane przez Kolus3d