Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kolus3d
Junior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4627
Stary 18.04.2011, 13:43
Witam. Czy ktoś się orientuje jak zdobyć bilet na Legia - Lechia na środę? Dzwonie do Gdańska na info biletowe ale nie odpowiada;/ Tak się złożyło, że od środy będę w Wawie kilka dni i chętnie bym Lechię wspomógł gardłem
Odpowiedz cytując