Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18180
Stary 18.04.2011, 13:40
O, widzę że nie tylko mnie to zaciekawiło. Pytałem o to ich na gg, brak odpowiedzi jak na razie.
czy to u nas czy gdzieś na mieście..


PS
to nie przy Reymonta
Ostatnio edytowane przez aNouc : 18.04.2011 o godz. 13:46.
Odpowiedz cytując