Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4626
Stary 18.04.2011, 12:27
mam do sprzedania 1 bilet na mecz ze Slaskiem znajomy niestaty nie moze jechac cena 20 zl(normalnie 25) odbior pod stadionem albo w rynku zainteresowani priv dostepnosc od zaraz do 19
nieaktualne
Ostatnio edytowane przez Mila : 18.04.2011 o godz. 15:55.
Odpowiedz cytując