|
mam do sprzedania 1 bilet na mecz ze Slaskiem znajomy niestaty nie moze jechac cena 20 zl(normalnie 25) odbior pod stadionem albo w rynku zainteresowani priv dostepnosc od zaraz do 19
nieaktualne
Ostatnio edytowane przez Mila : 18.04.2011 o godz. 15:55.
|