Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21656
Stary 18.04.2011, 11:41
neq. napisał(a):Wyświetl post
no chyba nie tak tanio skoro tam 2gb ddr2 kingston kosztuje 189zl a w apollo 116zl chyba tylko ze nie chce mi sie jechac z huty pod klub studio bo apollo jest tam obok
w x-kom
http://www.x-kom.pl/c/341-pamieci-ddram2.html
Odpowiedz cytując