|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
|
|
neq. napisał(a): 
|
no chyba nie tak tanio skoro tam 2gb ddr2 kingston kosztuje 189zl a w apollo 116zl chyba tylko ze nie chce mi sie jechac z huty pod klub studio bo apollo jest tam obok
|
w x-kom
http://www.x-kom.pl/c/341-pamieci-ddram2.html
|
|