Grantar napisał(a):

|
Czerwona kartka: sędzia przesadził ... żółtko było ok.
|
Myślę, że za wejście z impetem w zawodnika nie będąc zainteresowanym piłką i uderzenie go w efekcie barkiem w twarz tylko czerwona kartka jest ok. Tak powinno karać się bezmyślne i brutalne faule. Tym bardziej, że w kontekście boiskowych zdarzeń był to ewidentnie faul na utemperowanie wyróżniającego się zawodnika. Takie zachowania trzeba bezlitośnie tępić.