Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#428
Stary 18.04.2011, 11:09
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Czerwona kartka: sędzia przesadził ... żółtko było ok.
Myślę, że za wejście z impetem w zawodnika nie będąc zainteresowanym piłką i uderzenie go w efekcie barkiem w twarz tylko czerwona kartka jest ok. Tak powinno karać się bezmyślne i brutalne faule. Tym bardziej, że w kontekście boiskowych zdarzeń był to ewidentnie faul na utemperowanie wyróżniającego się zawodnika. Takie zachowania trzeba bezlitośnie tępić.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując