Acima napisał(a):

Z tymi indywidualnościami w Lechu to stanowczo przesadzasz. Obecie jedynie Rudnevs i Stilic potrafia tam zrobić różnicę. Z drugiej strony długo w Lechu nie zabawią, bo jednemu kończy się kontrakt, a na drugim mozna sporo zarobić. Rutkowski po sezonie przynajmniej jednego zawodnika sprzedaje za grubą kasę, aby "zrównoważyć" bilans
|
Takie indywidualności, jaka liga. Dołożyłbym tutaj też Kriwca, który miewa przebłyski "geniuszu", Arboledę, Bosackiego i chyba najlepiej obsadzoną pozycję defensywnego pomocnika w naszej lidze - Murawski, Injac, Bandrowski, Djurdjevic. To są mniej widoczne i efektownie grające indywidualności, ale swoje na boisku robią.