Bambo1906 napisał(a):

Ale ta połowa forum, oprócz Ciebie, nie pisze teraz jaki to Melex czy inny Vaclx są super, hiper zaj*biści. Równie dobrze można to porównać do przerzutów, Craxa/Meli (przed sezonem) będą słabi jak kupa gówna, (po sezonie, Craxa ma majstra, a Meli najlepszy piłkarz Sezonu) ahhh, jaka ta Krakowia jest boska, kupuje karnet.
Mic
Ale trzeba się umieć przyznać do błedu, i przyjąć krytykę, która jest normalna kiedy się buja jak chorągiewka po opiniach.
|
Przypomnijmy dyskusję
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...4405&page=1364
Tamta i następna strona jest rewelacyjna.
I jeszcze siebie zacytuję:
Cytat:
Widzisz, problem polega na tym, żeby dać komuś szansę się wykazać, a tu już ludzie w tym Ty, lamentują o tragicznej polityce transferowej, argumentują, że będzie tak jak wczesniej, nie biorąc pod uwagę tego np, rok wczesniej nie mielismy stadionu.Nie po to przychodzi dyr sportowy i trener, by z kibicami bawić się w kotka i myszkę.Myslisz, że Basałaj nie zdaje sobie sprawy, że jeśli nie będzie wyników sportowych, to stadion nie zostanie wypełniony?Ludzie pomyślcie chociaż trochę.
Wiesz o co apeluję? O uczciowosć.By dać uczciwie popracować administracji klubu by pózniej sprawiedliwie ich ocenić, a nie teraz na nich klnąć, by zaraz przepraszać
|