Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1358
Stary 18.04.2011, 07:32
Może ktoś z Biura Prasowego tutaj zagląda.

Moglibyście umieścić na oficjalnej umieścić informację o Mistrzostwie Polski koszykarek- choćby pogratulować. Wszak Wisła jest jedna a sukces bardzo duży !
Odpowiedz cytując