Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11018
Stary 18.04.2011, 00:38
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Dwa lata temu był moment, że na kolejkę przed końcem (w trakcie przedostatniej kolejki) byliśmy liderem (dopiero przekręt sędziego przy golu dla WKS i potem Wasza wariacja w Gdańsku nas tego pozbawiła).
To i tak bez znaczenia bo Wisła wygrała z Lechią(zasłużenie zresztą a przypominam, że Lechia strzeliła bramkę po kontrowersyjnym karnym) i wynik Legii już nas całkowicie nie interesował.
Więc nie pisz o żadnych przekrętach w waszym meczu bo kontrolowaliśmy sytuację w tabeli i nie musieliśmy śledzić wyników z innych meczów, tylko od nas zależało to czy zdobędziemy dwunaste MP.
Odpowiedz cytując