Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11017
Stary 18.04.2011, 00:20
Pismaki powoli zwalniają Skorżę...
http://www.sport.pl/pilka/1,70994,94...Przegrana.html

Regres w Legii wygląda bliźniaczo do tego co z nami się niegdyś działo za panowania Maćka.

Wdaje mi się, że w polskich najsilniejszych klubach powinni pracować perspektywiczni zachodni trenerzy. Niestety polski rynek jest bardzo ubogi w tym względzie, żeby nie powiedzieć zacofany. Cóż z tego, że w polskiej lidzie biegają coraz lepsi piłkarze skoro poziom gry klubów ekstraklasy jest żenujący.
Odpowiedz cytując