Pismaki powoli zwalniają Skorżę...
http://www.sport.pl/pilka/1,70994,94...Przegrana.html
Regres w Legii wygląda bliźniaczo do tego co z nami się niegdyś działo za panowania Maćka.
Wdaje mi się, że w polskich najsilniejszych klubach powinni pracować perspektywiczni zachodni trenerzy. Niestety polski rynek jest bardzo ubogi w tym względzie, żeby nie powiedzieć zacofany. Cóż z tego, że w polskiej lidzie biegają coraz lepsi piłkarze skoro poziom gry klubów ekstraklasy jest żenujący.