0 22 napisał(a):

|
Wróbelki ćwierkają, że w naszym grajdołku może wylądować Stevens.
|
Coś mi się wydaje , że waszych piłkarzy czeka jeszcze niewątpliwy zaszczyt trenowania pod okiem Kasperczaka i wówczas bo fatalnym początku być może zarząd Legi "pozitiwnie zareaguje" i zakontraktuje trenera z Holandii