Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11016
Stary 17.04.2011, 23:35
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Wróbelki ćwierkają, że w naszym grajdołku może wylądować Stevens.
Coś mi się wydaje , że waszych piłkarzy czeka jeszcze niewątpliwy zaszczyt trenowania pod okiem Kasperczaka i wówczas bo fatalnym początku być może zarząd Legi "pozitiwnie zareaguje" i zakontraktuje trenera z Holandii
Odpowiedz cytując