Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11013
Stary 17.04.2011, 23:19
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Co nie zmienia faktu ze utarło sie powiedzenie ze Legia gra zwsze o mistrza-no od paru lat patrzac na ich miejsca nie zabardzo to zdanie jest prawdziwie.(ktos tu wklejał tabele)
Trochę przesadzasz. Wy 3-4 lata temu mieliście kompromitację w postaci 8 miejsca (i drugiego w Krakowie), a nikt normalny nie powie, ze Wisła nie walczy o mistrza. Od 20 lat jesteśmy w piątce (najczęściej w trójce), dwa lata temu był moment, że na kolejkę przed końcem (w trakcie przedostatniej kolejki) byliśmy liderem (dopiero przekręt sędziego przy golu dla WKS i potem Wasza wariacja w Gdańsku nas tego pozbawiła).

Rozumiem, że teraz gramy arcychujowo (jak na nas) i każdy sobie chętnie kopnie, ale bez przesady, teraz pewnie też się doczłapiemy w piątce, może dorzucimy puchar. Co więcej na półmetku ligi (gdy składa się deklaracje o co się walczy, bylismy jak najbardziej w rywalizacji o mistrzostwo).

Sezon jest przegrany, natomiast absolutnie jasne dla mnie jest, że za rok znowu będziemy w grupie 2-3 największych faworytów do mistrza. Przypomnę, że nawet bukmacherzy przed rundą wiosenna dawali największe szanse na mistrzostwo... nam.

Wróbelki ćwierkają, że w naszym grajdołku może wylądować Stevens.

P.S. Niektórych wpisów nie komentuję, bo są poniżej pewnego poziomu.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując