Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11012
Stary 17.04.2011, 23:15
a_r_e_n_a napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś z chłopaków pamięta tu na forum warszawskiego napinacza Spidey, czy jakoś tak? Z sygnaturą z iście idiotycznej kreskówki? Ładnie nas jedzie na forum Legii, cóż kompleksy, ja rozumiem tam w stolicy to normalne.

Swoją drogą miło jest poczytać kilka relatywnie obiektywnych wypowiedzi na ich forum dotyczących gry Wisły, chociaż 3ba przyznać, że zdarzają się debilizmy - tak jak i u nas zresztą
Dajcie spokój chłopaki z Łazienkowskiej mają kapitalną serię spotkań bez wygranej więc nie dziwota , że puszczają im nerwy .
Swoją droga niektórzy zawsze będą przegranymi

PS. Jednocześnie trzeba zaznaczyć , że Legioniści obecni na naszym forum to pełna kultura.
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg looser.jpg (12,7 KB, 104 wyświetleń)
Ostatnio edytowane przez Ciastek1 : 17.04.2011 o godz. 23:23.
Odpowiedz cytując