a_r_e_n_a napisał(a):

Czy ktoś z chłopaków pamięta tu na forum warszawskiego napinacza Spidey, czy jakoś tak? Z sygnaturą z iście idiotycznej kreskówki? Ładnie nas jedzie na forum Legii, cóż kompleksy, ja rozumiem tam w stolicy to normalne.
Swoją drogą miło jest poczytać kilka relatywnie obiektywnych wypowiedzi na ich forum dotyczących gry Wisły, chociaż 3ba przyznać, że zdarzają się debilizmy - tak jak i u nas zresztą
|
Dajcie spokój chłopaki z Łazienkowskiej mają kapitalną serię spotkań bez wygranej więc nie dziwota , że puszczają im nerwy .
Swoją droga niektórzy zawsze będą przegranymi
PS. Jednocześnie trzeba zaznaczyć , że Legioniści obecni na naszym forum to pełna kultura.