studio napisał(a):

Racja.
Co do Lech - Legia, całe szczęście, że to tylko raz w roku, takiej liczby spitusów na meczu można uświadczyć tylko podczas takiego meczu. Poziom piłkarski był do przewidzenia i przewidzenia się sprawdziły. Robi się ciekawiej od drugiego miejsca w dół.
|
Tak właściwie to od trzeciego w dół. Bo Jaga odskoczyła od peletonu.