Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2495
Stary 17.04.2011, 22:22
W temacie http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=28&page=224 koleś glazik nabija posty. 3 posty pod rząd i do tego ten jego podpis.

Ponadto coraz większe i coraz bardziej nachalne są te podpisy pod postami (choćby ten post powyżej) i w dodatku rozciągają forum na długość. Najgorsze jest to że te najbardziej nachalne są polityczne
Odpowiedz cytując