W temacie
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=28&page=224 koleś glazik nabija posty. 3 posty pod rząd i do tego ten jego podpis.
Ponadto coraz większe i coraz bardziej nachalne są te podpisy pod postami (choćby ten post powyżej) i w dodatku rozciągają forum na długość. Najgorsze jest to że te najbardziej nachalne są polityczne