Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10769
Stary 17.04.2011, 22:17
Może jestem mało obiektywny, gdyż Wisła to mój ukochany klub, ale uważam, że słusznie się w niej znalazł. Brał ciągły udział w akcjach ofensywnych, strzelił gola i co równie ważne: piłka go szuka pod bramką, co wskazuje na wybitne zdolności, a że skuteczność nie 100%? Jeszcze się taki nie urodził i tak bardziej szanuję jego grę i postawę niż np. Pawła Brożka. Strzelone bramki to nie jedyny wyznacznik klasy piłkarza, chociaż w przypadku napastnika też b. istotny. Ile sytuacji marnuje np. taka Borussia? W dodatku w całej tej kolejce ilość bramek była mizerna.
Odpowiedz cytując