|
Może jestem mało obiektywny, gdyż Wisła to mój ukochany klub, ale uważam, że słusznie się w niej znalazł. Brał ciągły udział w akcjach ofensywnych, strzelił gola i co równie ważne: piłka go szuka pod bramką, co wskazuje na wybitne zdolności, a że skuteczność nie 100%? Jeszcze się taki nie urodził i tak bardziej szanuję jego grę i postawę niż np. Pawła Brożka. Strzelone bramki to nie jedyny wyznacznik klasy piłkarza, chociaż w przypadku napastnika też b. istotny. Ile sytuacji marnuje np. taka Borussia? W dodatku w całej tej kolejce ilość bramek była mizerna.
|