Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11007
Stary 17.04.2011, 21:46
Czy ktoś z chłopaków pamięta tu na forum warszawskiego napinacza Spidey, czy jakoś tak? Z sygnaturą z iście idiotycznej kreskówki? Ładnie nas jedzie na forum Legii, cóż kompleksy, ja rozumiem tam w stolicy to normalne.

Swoją drogą miło jest poczytać kilka relatywnie obiektywnych wypowiedzi na ich forum dotyczących gry Wisły, chociaż 3ba przyznać, że zdarzają się debilizmy - tak jak i u nas zresztą
Odpowiedz cytując