|
Czy ktoś z chłopaków pamięta tu na forum warszawskiego napinacza Spidey, czy jakoś tak? Z sygnaturą z iście idiotycznej kreskówki? Ładnie nas jedzie na forum Legii, cóż kompleksy, ja rozumiem tam w stolicy to normalne.
Swoją drogą miło jest poczytać kilka relatywnie obiektywnych wypowiedzi na ich forum dotyczących gry Wisły, chociaż 3ba przyznać, że zdarzają się debilizmy - tak jak i u nas zresztą
|