Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Niepolomice
Member
Od: 05.2010
Offline
#
21651
17.04.2011, 21:42. Ruszyl nowy portal www.boisko.pl wasz opinie??
Jak dla mnie bardzo fajny portal, duzo lepszy niz wiele innych z tej tematyki, a jak wy uwazacie
?
Zeby nie bylo to nie jest zadna reklama.
Niepolomice
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niepolomice
Znajdź inne posty napisane przez Niepolomice