Wyświetl pojedynczy post
Bambo1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44074
Stary 17.04.2011, 21:16
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Ohh ależ mnie uraził, cofnij się do momentu, kiedy odchodził Paweł i zrób to samo z połową tego forum. Szczerze mam to gdzieś, jak komuś sprawia to przyjemność to niech się w to bawi. Na pewno się dowartościował.
Ale ta połowa forum, oprócz Ciebie, nie pisze teraz jaki to Melex czy inny Vaclx są super, hiper zaj*biści. Równie dobrze można to porównać do przerzutów, Craxa/Meli (przed sezonem) będą słabi jak kupa gówna, (po sezonie, Craxa ma majstra, a Meli najlepszy piłkarz Sezonu) ahhh, jaka ta Krakowia jest boska, kupuje karnet.

Mic

Ale trzeba się umieć przyznać do błedu, i przyjąć krytykę, która jest normalna kiedy się buja jak chorągiewka po opiniach.
Gina Carano


Wisła to My!
Odpowiedz cytując