Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tomek_TSW
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
11006
17.04.2011, 21:08
medyk
napisał(a):
maja budowac
zanim to się stanie rzeczywistością to dużo wody w Wiśle upłynie, więc napewno do jesieni nie zdąrzą
tomek_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomek_TSW
Znajdź inne posty napisane przez tomek_TSW