Bambo1906 napisał(a):

|
Co się tak napinasz? najpierw napier*alasz na transfery, na Stana, na Basałaja a teraz ich wychwalasz, weź się może trzymaj jednej wersji, albo po prostu ich nie wygłaszaj i będziesz mógł sobie je w spokoju zmieniać. Ktoś Ci coś wytknął i się rzucasz. Urazili Ci dumę, olaboga. Idz się do GW popłacz.
|
Ohh ależ mnie uraził, cofnij się do momentu, kiedy odchodził Paweł i zrób to samo z połową tego forum. Szczerze mam to gdzieś, jak komuś sprawia to przyjemność to niech się w to bawi. Na pewno się dowartościował.
Ze swojej strony wiem że pisałem wiele bzdur w momencie kiedy odchodził Paweł, to wszystko.