westersyl napisał(a):

To rób, na co jeszcze czekasz ?, masz jeszcze szanse wyłapać coś ciekawego. Good luck. Miłej zabawy.
PS. Załóż osobny temat żeby wszyscy widzieli.
Ale mi dowalił, podetnę sobie żyły.
|
Co się tak napinasz? najpierw napier*alasz na transfery, na Stana, na Basałaja a teraz ich wychwalasz, weź się może trzymaj jednej wersji, albo po prostu ich nie wygłaszaj i będziesz mógł sobie je w spokoju zmieniać. Ktoś Ci coś wytknął i się rzucasz. Urazili Ci dumę, olaboga. Idz się do GW popłacz.