Wyświetl pojedynczy post
Bambo1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44070
Stary 17.04.2011, 20:58
westersyl napisał(a):Wyświetl post
To rób, na co jeszcze czekasz ?, masz jeszcze szanse wyłapać coś ciekawego. Good luck. Miłej zabawy.
PS. Załóż osobny temat żeby wszyscy widzieli.


Ale mi dowalił, podetnę sobie żyły.
Co się tak napinasz? najpierw napier*alasz na transfery, na Stana, na Basałaja a teraz ich wychwalasz, weź się może trzymaj jednej wersji, albo po prostu ich nie wygłaszaj i będziesz mógł sobie je w spokoju zmieniać. Ktoś Ci coś wytknął i się rzucasz. Urazili Ci dumę, olaboga. Idz się do GW popłacz.
Gina Carano


Wisła to My!
Odpowiedz cytując